środa, 26 czerwca 2013

Koronki....

 Tematem lipcowego wyzwania jest " Moj projekt koronki".
Ja uwielbiam koronki, na moich pracach "mus", nawet czasami na tych w laczonych technikach ale.... ale nie potrafie stworzyc swoich wlasnych. Dwa razy udalo mi sie... a pracujac nad tym wyzwaniem zrobilam praktycznie ramke, nie koronke.
Czwarty rok prowadzę wyzwania na forum, nie bylo tak ze nie zrobiłam pracy choćby do jednego, wiec i tutaj musialam cos zrobić. Zreszta pozostałe dwie dziewczyny z DT tez nie opuściły żadnego wyzwania. Mamy tez zawsze gościnne projektantki, z ciekawymi pomysłami i z  tymi dajemy sobie zawsze rade. Ja myślę, ze one, tak jak i ja, uwielbiamy nasze wyzwania.Te główne wyzwania, w porównaniu z dwoma innymi na naszym forum, cechuje to, ze prace sa prawie w 100 % pergaminowe, z użyciem nie wielu dodatków z innych materiałów.
Myślałam ze nic już nie można wymyślić w tych koronkach, a jednak.....dziewczyny zrobiły cudne koronki. Na pewno skorzystam z tych schematów, no bo lubie koronki, ale uważam ze nie każdy wszystko musi umieć. Ciesze się jednak ze nasze forum ma takie zdolne dziewczyny.

Moja niby koronka ktora jest tylko ramka.
W ATCiakach mamy piekny temat. " Moje marzenia" Osoby wyjezdzajace na nasz zjazd forumowy, moga wczesniej je zaprezentowac. Ja wyjezdzam juz jutro wiec moje marzenie juz jest i moge tutaj takze pokazac.
Moim marzeniem nie jest tak, hop siup miec kufereczek stoweczek, to mozna miec jak sie ma troche szczescia w toto i sie gra.... moje marzenia sa jak bajka, nie do spelnienia, ale  lubie odwiedzac ta bajke.
na forum jest temat o marzeniach naszych.

Pozdrawiam i zegnam się z Wami na jakiś czas. Po powrocie na pewno pochwale się wrażeniami naszego pierwszego zjazdu. A jak ja się ciesze? No tego nie da się opisać.


3 komentarze:

Dziękuję za ciepłe myśli i miłe słowa