niedziela, 27 lutego 2011

Dziekuje

Tym bukietem tulipanow chce podziekowac za ostatnie dwa wyroznienia ktore dostalam od Gosi i rybiookiej.

Dziekuje bardzo.

Wyroznien nie przekazuje dalej z kilku powodow.
Blogi ktore odwiedzam, zasluguja wszystkie na wyroznienie co niniejszym czynie. Wiele blogowiczek poprostu nie przyjmuje wyroznien, mimo to wyrozniam je, po za tym pisanie o sobie , co jest warunkiem jednego z wyroznien jakos mi "nie lezy" co nie znaczy ze nie jestem prawdomowna, wrecz przeciwnie , to moja "pieta achilesowa" ktora czasami nic dobrego nie przynosi.
Gosiu i Moniko, dziekuje, to jednak milo byc wyroznionym.

8 komentarzy:

 1. Gratuluję Ci wyróżnień:)
  Piękne tulipanki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jolu zawsze kiedy Ciebie odwiedzam mam spore zaległości chociaż wpadam tu często ...po prostu nie nadążam, jesteś niesamowita, w dodatku tyle tu pięknych różności.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękna kartka. Uwielbiam tulipany, a te szczególnie wyglądają uroczo w przepięknej ażurkowej oprawie . Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jolu lubie takie rozetkowe prace

  OdpowiedzUsuń
 5. I ja takie lubię :)
  Piękna, bardzo wiosenna :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluje...pozdrawiam...

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję wyróżnień.Należą Ci się wszystkie wyróżnienia świata, bo jesteś TĄ PERŁĄ W KORONIE!
  Jolu,wszystkiego najlepszego!
  =============
  Mam bardzo pilne zamówienie,że aż nie mam czasu zjeść.Jutro koło 10,30 rano mój mąż ma dostarczyć cały szydełkowy kurnik zrobiony przeze mnie.Spieszę się ogromnie.A od szydełka mam już dziurę w palcu.Szydełko mocno wygięte. I dwa barany mam zrobić.Wszystko się pomieszało. Ja, drucikowa, biorę się za szydełko i to jest prezent dla mojej siostry, która jest królową szydełka.Możesz to pojąć? Wczoraj uczyłam się czytać schemat szydełkowy.Okazało się,że nie wiem co to jest półsłupek.Zrobić go umiałam, ale nie wiedziałam, że to się tak nazywa:) Już zbliżam się do końca.Jeszcze jeden baran i wykończeniówka.Ale to właśnie ta wykończeniówka zabiera dużo czasu.Nie będzie to jednak taka ostateczna wykończeniówka,ale na tyle chcę się tym zająć, by w miarę na zdjęciu dobrze wyglądało.Resztę siostra sama zrobi.Uf!

  OdpowiedzUsuń
 8. http://gosinoweszalenstwa.blogspot.com/
  Pomóżmy Gosi, dobrym słowem, warto!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za ciepłe myśli i miłe słowa